Przychodnie

Służba zdrowia w UK jest bezpłatna. Po zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu wybierz się do najbliższej przychodni (surgery) – znajdziesz ją na tej stronie: www.nhs.uk Tam powinni bez problemów Cię zarejestrować oraz przypisać lekarza prowadzącego (GP – General Practitioner).

Zapamiętaj nazwisko lekarza lub jego nr. Będzie Ci to potrzebne przy każdorazowym odwiedzaniu szpitala bądź przychodni.

Ze swoim lekarzem będziesz mieć stały kontakt. Jest on pierwszą linią pomocą w sprawach zdrowotnych. On również kieruje na bardziej lub mniej specjalistyczne badania. Z każdym problemem należy się wpierw skontaktować ze swoim lekarzem; chyba że jest to nagły wypadek (złamanie kości,  krwotok) – wtedy można/należy zgłosić się na izbę tzw. „emergency” w szpitalu, gdzie natychmiast zajmą się nami.

Reklamy

Informacje o Bartosz Dolinkiewicz

Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Doradca inwestycyjny. Właściciel firmy EZHome.pl zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Zarządca nieruchomościami pod wynajem. Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Lider Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Służba zdrowia i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s