Becikowe

www.sklepABC.com.pl

Rząd Wielkiej Brytanii wypłaca „becikowe” Sure Start Maternity Grant od urodzenia dziecka. Należy wejść na stronę: www.dwp.gov.uk, odszukać formularz SF100, wydrukować go i wypełnić. Można starać się o pieniądze już na 11 tygodni przed oczekiwanym urodzeniem do maksymalnie 3 miesięcy po urodzeniu.  Wypełniony formularz wraz z zaświadczeniem potwierdzającym urodziny (jedna ze stron formularza, którą trzeba dać do podpisania lekarzowi w swojej klinice, gdzie jest się zarejestrowaną/ym) należy złożyć w JobCentrePlus. Kwota becikowego wynosi £500. UWAGA: nie wszyscy otrzymują becikowe!! Wszystko zależy od Waszych przychodów.

Reklamy

Informacje o Bartosz Dolinkiewicz

Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Doradca inwestycyjny. Właściciel firmy EZHome.pl zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Zarządca nieruchomościami pod wynajem. Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Lider Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dziecko i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s