Abolicja podatkowa

Abolicja podatkowa, czyli jak skutecznie otrzymać zwrot zagranicznego podatku lub umorzenie zaległości podatkowej

  • Pracowałeś za granicą i boisz się, że Urząd Skarbowy ukarze Cię za nierozliczone dochody?
  • Czy to naprawdę takie łatwe uzyskać zwolnienie z opodatkowania zagranicznych dochodów i uniknąć problemów z Urzędem Skarbowym lub odzyskać zapłacony podatek?

Tak, dzięki tak zwanej ustawie abolicyjnej łatwo jest teraz uzyskać zwolnienie z opodatkowania zagranicznych dochodów, bez żadnych kłopotów i konsekwencji, pod jednym warunkiem…

Wiele osób ma problem ze zrozumieniem ustawy abolicyjnej, napisana jest ona bowiem językiem mało zrozumiałym dla większości ludzi. Obawiają się oni, że mogą popełnić błąd przy wypełnianiu dokumentów, albo że zwolnienie z opodatkowania ich nie dotyczy. W tym drugim przypadku zgłoszenie Urzędowi Skarbowemu ukrywanych dochodów z zagranicy naraziłoby ich na nieprzewidywalne kłopoty.

Warunkiem uzyskania zwolnienia z opodatkowania jest dokładne zastosowanie się do wymogów ustawy, a trudno jest to zrobić, gdy jej nie rozumiesz, prawda?

Czy chciałbyś, aby ktoś dokładnie wyjaśnił Ci każdy ważny punkt ustawy abolicyjnej, podając konkretne przykłady? W ten sposób zabezpieczysz się przed popełnieniem błędu w zastosowaniu ustawy i skorzystasz ze wszystkich jej dobrodziejstw. Mało zachęcająca jest perspektywa spłacania wysokich podatków od zagranicznych dochodów, łącznie z zaległymi odsetkami.

Dzięki nowemu poradnikowi Rafała Chmielewskiego Abolicja podatkowa, czyli jak skutecznie otrzymać zwrot zagranicznego podatku lub umorzenie zaległości podatkowej szybko wypełnisz i złożysz wymagane przez Urząd Skarbowy dokumenty.

Raz na zawsze rozwiążesz problem zaległych podatków od zagranicznych dochodów. Będziesz miał pewność, że Urząd Skarbowy w tej sprawie już nie będzie Cię niepokoił.

Chcesz wiedzieć więcej – kliknij w e-book

Abolicja podatkowa

Reklamy

Informacje o Bartosz Dolinkiewicz

Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Doradca inwestycyjny. Właściciel firmy EZHome.pl zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Zarządca nieruchomościami pod wynajem. Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Lider Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Podatki i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s