Agencje pośrednictwa pracy

www.sklepABC.com.pl

Przede wszystkim trzeba zdać sobie sprawę, że pośrednictwo pracy jest w EU bezpłatne. Więc jeżeli ktoś oferuje Tobie pracę i żąda za to wynagrodzenia od Ciebie, oznacza to, iż taka osoba lub firma działa nielegalnie. Najlepiej o takim fakcie powiadomić policję.

W UK działa mnóstwo firm zajmujących się pośrednictwem pracy. Przeważnie są to agencje, które mają wyspecjalizowany obszar swojej działalności. Co to oznacza? Ano to, że taka agencja będzie szukać potencjalnych pracowników dla konkretnego biznesu. Dla przykładu są agencje, które poszukują osób znających się na budowlance, są takie, które szukają jedynie wyspecjalizowanych pielęgniarzy, a są i takie które obsługują tylko banki oraz instytucje finansowe, kolejne poszukują ochroniarzy.

Zatrudnianie przez agencje w UK jest bardzo popularne. Oczywiście nic nie zastąpi zatrudnienia bezpośredniego.  Poczytaj artykuł pracownicy agencyjni.

Agencja pośrednictwa pracy zajmuje się wynajdywaniem pracowników dla swoich klientów – pracodawców – i właśnie od nich otrzymuje wynagrodzenie. Pracownik podpisuje umowę o pracę z agencją a nie firmą, w której pracuje. Po wykonanym zadaniu lub po tygodniu/miesiącu otrzymuje pensję z agencji. Agencja wystawia rachunek firmie, do której wysłała swojego człowieka, a firma płaci agencji za wykonaną pracę. Zazwyczaj jest dość spora różnica w stawce, którą płaci firma zlecająca zatrudnienie, a stawką którą otrzymuje pracownik agencji.

SKIN = „white”;

Reklamy

Informacje o Bartosz Dolinkiewicz

Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Doradca inwestycyjny. Właściciel firmy EZHome.pl zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Zarządca nieruchomościami pod wynajem. Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Lider Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Podjęcie pracy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s