Ponowne dostarczenie przesyłki

www.sklepABC.com.pl

 

 

Nie było Cię w domu, kiedy chodził listonosz i otrzymałeś awizo? Wcale nie oznacza to, iż musisz się teraz osobiście fatygować na pocztę; zazwyczaj główną pocztę. Wystarczy otworzyć stronę www.royalmail.com/redelivery i wpisać dane z otrzymanej karty-zawiadomienia, aby ponownie zaaranżować spotkanie z listonoszem.

Listonosz może przyjść pod Twój adres, bądź pod adres jaki podasz w formularzu internetowym albo za niewielką opłatą (50p) przesyłka trafi do najbliższej, wg Twojego miejsca zamieszkania, placówki pocztowej.  Oddziały poczty możesz sprawdzić dzięki tej stronie: www.postoffice.co.uk.

Reklamy

Informacje o Bartosz Dolinkiewicz

Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Doradca inwestycyjny. Właściciel firmy EZHome.pl zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Zarządca nieruchomościami pod wynajem. Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Lider Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poczta i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s