Przekierowanie poczty

www.sklepABC.com.pl

 

Redirect – o co chodzi?

 

Wyobraź sobie sytuację, że nagle zmieniasz miejsce zamieszkania; co w UK się dość często zdarza. Możesz powiadomić pocztę, aby każdą korespondencję adresowaną na Ciebie na Twój stary adres, wysyłała na nowe miejsce zamieszkania.

Jest to bardzo wygodna usługa. Kupujesz sobie czas aby powiadomić wszystkich znajomych orazwszystkie instytucje o swoim nowym adresie a w międzyczasie nie tracisz korespondencji.

Możesz zlecić przekierowanie on-line korzystając z www.royalmail.com.

Usługa jest niestety odpłatna. Opłata jest uzależniona od terminu usługi (1, 3, 6 lub 12 m-cy) oraz czy korespondencja dotyczy osoby fizycznej czy też firmy. Aktualne ceny poznasz klikając ten link.

Reklamy

Informacje o Bartosz Dolinkiewicz

Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Doradca inwestycyjny. Właściciel firmy EZHome.pl zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Zarządca nieruchomościami pod wynajem. Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Lider Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poczta i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s