Jednorazowa zapomoga dla kobiet w ciąży

 

www.sklepABC.com.pl

 

 

 

Jako przyszła mama, zamieszkała w UK, możesz starać się o £190 zapomogi. Dotacja zwana „Health in Pregnancy Grant” przyznawana jest od 25go tygodnia ciąży do terminu porodu. Z założenia jest to jednorazowa pomoc finansowa na środki na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia w czasie ciąży lub na wydatki związane z przyszłym bobasem. Na co się jednak przeznaczy pieniądze jest wyłącznie w gestii przyszłej matki.

 

Kwota £190 jest kwotą za ciążę a nie za ilość spodziewanych w ciąży dzieci np. bliźniaków. Aby ubiegać się o dotację nie są potrzebne żadne wytyczne dot. zarobków, czy pobierane już inne benefity. Formularze można pobrać od położnej lub doktora – w części muszą być przez nich wypełnione. Formularz należy wysłać do 31 dni po dacie wypisania go przez lekarza lub położną.

 

Dotacja zostanie wypłacona przelewem bankowym na konto bankowe.

 

Można zapisać się w specjalnym „przypominaczu”, który da znać  (sms i e-mail), kiedy przekroczy się termin 25go tygodnia ciąży. Przypominacz dostępny jest pod tym linkiem.

Reklamy

Informacje o Bartosz Dolinkiewicz

Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Doradca inwestycyjny. Właściciel firmy EZHome.pl zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Zarządca nieruchomościami pod wynajem. Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Lider Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dziecko i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s