Czarna lista

Każdy z trafficów ma listę swoich celów życiowych. Nazywamy to czarną listą. Na niej wpisujemy wszystkich skurwieli, jacy nam napsuli krwi podczas pełnienia naszej powinności. Znajdują się tam ci, co rzucali w nas, opluwali, byli agresywni lub wulgarni. A teraz mają po prostu przejebane już na dobre. Listy zawierają kompletne dane auta jak nr rejestracyjny, kolor, marka, dane z tax’u oraz niekiedy i lokalizację. Jak myślisz, co się dzieje, gdy zobaczę znajomą furę z odległości kilkudziesięciu metrów? Nie ma zmiłuj się. Do auta podchodzę już z wydrukowanym mandatem i odpalonym aparatem w dłoni. Nie ma już żadnej dyskusji z debilem, żadnych pierdolonych 5 minut, żadnego pobłażania – jest kurwa mandat, który z uśmiechem na ryju przyklejam do szyby. Cel osiągniety!! A po nim ta błogość, wyciszenie, zadowolenie. Nikt nie patrzy jak głupol szamota się koło fury, jak klnie, jak wyzywa. Liczy się tylko bezkresne poczucie spełnienia.

Czasami wymieniamy się z kolegami po fachu naszymi wpisami – aby też mogli się rozkoszować. Szczególnie ma to miejsce jak jakiś głupol na serio zalezie komuś za skórę. Wtedy go niszczymy … mandatami. Pewien głupol parkował, oczywiście nielegalnie, koło pub’u. Jeden z naszych dał mu mandat. Głupol był bardzo agresywny. W ciągu tygodnia dostał 14 mandatów – po 2 dziennie od różnych ludzi. Po dyskoncie miał do zapłacenia 490 funtów. Normalnie 980. Na ósmy dzień sam przyszedł do nas z podkulonym ogonem z przeprosinami.

Wkurw mnie – to zobaczysz co się będzie działo.

Reklamy

Informacje o obywatelszambo

Być parkingowym w Wielkiej Brytanii
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z pamiętnika Traffic Warden'a i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s